Seaside Admin (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Release notes
is: Útgáfutexti

en: Core
is: Kjarni

en: Picture
is: Mynd

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Web Server
is: Vefþjónn

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Click here
is: Smelltu hér

en: System
is: Kerfi

en: Clear
is: Hreinsa

en: Not published
is: Ekki birt

en: Tabs
is: Flipar
