Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Daily
be: Штодзённа

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Entity
be: Сутнасць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: View mode
be: Лад выгляду
