Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Daily
et: Kord päevas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Entity
et: Olem

en: - Select -
et: - Vali -

en: View mode
et: Kuvarežiim
