Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Daily
fr: Quotidien

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Entity
fr: Entité

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: View mode
fr: Mode d'affichage
