Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Daily
he: יומי

en: Custom
he: מותאם

en: Entity
he: יישות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: View mode
he: מצב תצוגה
