Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Daily
id: Harian

en: Custom
id: Tersuai

en: Entity
id: Entitas

en: - Select -
id: - Pilih -

en: View mode
id: Modus tampilan
