Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Daily
it: Giornalmente

en: Custom
it: Personalizzato

en: Entity
it: Entità

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
