Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Daily
ja: 毎日

en: Custom
ja: カスタム

en: Entity
ja: エンティティ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: View mode
ja: ビュー・モード
