Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Daily
lt: Kasdien

en: Custom
lt: Savitas

en: Entity
lt: Esybė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
