Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Daily
oc: Quotidian

en: Custom
oc: Personalizat

en: Entity
oc: Entitat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
