Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Custom
ru: Собственная

en: Entity
ru: Сущность

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: View mode
ru: Режим просмотра
