Scheduled Entity Block (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Daily
uk: Щодня

en: Custom
uk: Власний

en: Entity
uk: Сутність

en: Starts on
uk: Починається

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: View mode
uk: Режим перегляду
