Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Daily
gl: Diariamente

en: Custom
gl: Personalizado

en: Entity
gl: Entidade

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: View mode
gl: Modo de vista
