Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Daily
ro: Zilnic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Entity
ro: Entitate

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
