Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Daily
ar: يوميًا

en: Custom
ar: مخصص

en: Entity
ar: الكيان

en: - Select -
ar: - اختر -

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
