Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Daily
ca: Diàriament

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Entity
ca: Entitat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: View mode
ca: Mode de visualització
