Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Entity
el: Οντότητα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
