Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Daily
es: Diariamente

en: Custom
es: Personalizado

en: Entity
es: Entidad

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: View mode
es: Modo de vista
