Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Custom
fi: Oma

en: Entity
fi: Entiteetti

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: View mode
fi: Näyttötila
