Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Daily
hi: रोजाना

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Entity
hi: इकाई

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
