Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Daily
hu: Napi

en: Custom
hu: Egyéni

en: Entity
hu: Entitás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: View mode
hu: Nézetmód
