Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Daily
pl: Codziennie

en: Custom
pl: Własne

en: Entity
pl: Encja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: View mode
pl: Tryb widoku
