Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Daily
pt: Diariamente

en: Custom
pt: Personalizado

en: Entity
pt: Entidade

en: Starts on
pt: Começa em

en: Ends on
pt: Termina em

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: View mode
pt: Modo de visualização
