Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Daily
sk: Denne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Entity
sk: Entita

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
