Scheduled Entity Block (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Daily
ta: தினமும்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Entity
ta: உருப்படி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
