Security Kit (2.0.2-rc2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Configure
it: Configura

en: Access denied
it: Accesso negato

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Security
it: Sicurezza

en: Select
it: Scegliere

en: Miscellaneous
it: Miscellanea

en: Origin
it: Origine
