Security Kit (2.0.2-rc2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Configure
oc: Configurar

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Select
oc: Seleccionar

en: Miscellaneous
oc: Divers
