Security Kit (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Configure
nl: Instellen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Enforce
nl: Forceer

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select
nl: Selecteren

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Report Only
nl: Alleen rapporteren

en: Directives
nl: Richtlijnen
