Security Kit (8.x-1.2-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Security
lv: Drošība

en: Select
lv: Izvēlēties
