Security Kit (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Miscellaneous
hr: Razno
