Section Library (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Authored by
bn: লিখেছেন
