Section Library (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: Changed
lv: Labots

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
