Section Library (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
