Section Library (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
