Section Library (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Template
hi: फर्मा

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Add section
hi: अनुभाग जोड़ें

en: Changed
hi: बदल गया

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
