Section Library (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
