Section Library (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Section
fa: بخش

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Template
fa: قالب

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Add section
fa: افزودن بخش

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
