Section Library (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Section
gl: Sección

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Authored by
gl: Creado por

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entity ID
gl: ID da entidade
