Section Library (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
