Section Library (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Sections
sk: Sekcie

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
