Section Library (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
