Section Library (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
