Section Library (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Section
nl: Sectie

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Add section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Sections
nl: Secties

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: %label has been updated.
nl: %label is bijgewerkt.
