Section Library (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Authored by
ast: Fechu por
