Section Library (1.0.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Section
pl: Sekcja

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Template
pl: Szablon

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add section
pl: Dodaj sekcję

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Sections
pl: Sekcje

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
