Section Library (1.1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Template
ar: القالب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Add section
ar: اضافة قسم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
