Section Library (1.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
