Section Library (1.1.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Add section
he: הוספת מקטע

en: Changed
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: %label has been updated.
he: עודכן %label.
