Section Library (1.1.0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Section
ja: セクション

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Template
ja: テンプレート

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Add section
ja: セクションを追加

en: Changed
ja: 変更済

en: Offset
ja: オフセット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
