Section Library (1.1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета
